Adres

Fidanlık Mahallesi , Mithatpaşa Caddesi No: 31/11 İnal İşhanı Çankaya / Ankara

WhatsApp

05332828020

Telefon

0312 431 0607Hasta Bakıcı ve Yatılı Bakıcı Hizmetleri - Çocuk bakımı ve Temizlik
Hakkımızda

Hasta Bakıcı ve Yatılı Bakıcı Hizmetleri - Çocuk bakımı ve Temizlik

Evde ve hastane ortamında refakat bakım hizmetleri sağlık desteği gibi günlük ihtiyaçlarına yardımcı olmak amacıyla hemşire, sağlık teknikeri, bakım elemanı desteği ile 7/24 hizmet vermekteyiz.

Kendi özel ihtiyaçlarını karşılayamayan yaşlımızın ve hastamızın her türlü bakımını sağlıyoruz. Bunun yanı sıra istenildiği taktirde ev işlerinde, yemek konusunda, ilaçların zamanında verilmesi noktasında ve benzeri konularda yardımcı oluyoruz. Eğer yatağa bağımlı hasta ise bezinin değiştirilmesinden, onun özel vucüdunun bakımına kadar her şeyi yapıyoruz. Bununla birlikte hastanelerde refakatçilik hizmeti veriyoruz. Ameliyat sonrası veya yaşlılıktan dolayı hastanede olan vatandaşlarımıza hastanede refakatçi tedarik ediyoruz. Saatlik, yarım gün, tam gün yada yatılı refakatçi hizmeti veriyoruz.

Sonda bakımı, Peg beslemesi, Nazogastirik besleme, Aspirasyon ve egzersiz konusunda deneyimli ve eğitimli personelimiz ile yardımcı oluyoruz. 

Ayrıca ihtiyacı olan hastalarımıza fizik tedavi ve medikal masaj ile deneyimli ve eğitimli masör personellerimiz ile desteğimizi sağlıyabiliriz. 

  • Yatılı Bakıcı
  • Temizlikçi
  • Hasta Bakıcı
  • Evde Hemşire Hizmeti
  • Engelli Bakıcısı